دانشجویان عزيز كليه اخبار و اطلاعات حوزه آموزشكده سما از طريق سايت اطلاع رساني خواهد شد.پس توصيه مي شود دانشجويان محترم با اين سايت در ارتباط باشند.


حوزه معاونت سما

پیوند های سایت

كانال اخبار و اطلاع رساني آموزشكده فني و حرفه اي سما قاينات

آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز62
mod_vvisit_counterدیروز618
mod_vvisit_counterاین هفته2427
mod_vvisit_counterهفته گذشته1904
mod_vvisit_counterاین ماه8150
mod_vvisit_counterماه گذشته11076
mod_vvisit_counterکل بازدیدها315382

در 20 دقیقه گذشته : 16
آی پی شما : 54.160.153.233
,
امروز : 03 اسفند 1396

آخرين بروزرساني سایت سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 17:29 انجام شده

modules/mod_iNowSlider/images/002.jpg
http://uupload.ir/files/r6wg_21000.jpg

                 

               

مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاينات برابر دستورالعمل هاي سازمان سما با همكاري مديريت آموزش و پرورش قاينات و براساس تفاهم نامه صورت گرفته با فني و حرفه اي شهرستان بمنظور توانمند سازي و آشنا نمودن معليمن سما و فارغ التحصيلان مراكز آموزش عالي داوطلب همکاری در واحدهای آموزشی غیر دولتی با تکنولوژی های نوین آموزشی و مهارت هاي تدريس اقدام به برگزاری دوره تعلیم و تربیت و مهارتهای تدریس با ظرفيت محدود نمود.

صديقي معاون دانشگاه و رئيس مركز آموزشي ، فرهنگي سما قاينات ر اين خصوص بيان داشت :

كارگاهي آموزشي دوره تعليم و تربيت براساس سرفصل هاي تعريف شده سازمان سما و با حضور اساتيد دوره هاي ضمن خدمت آموزش و پرورش شهرستان در مرداد و شهريور ماه 96 با حضور معليمن سما و داوطلبان بخش آزاد برگزار شد كه بمدت 100ساعت و معادل 3300نفر ساعت آموزشي بود. كه در پايان اين دوره آزمون دورس برگزار شده و در صورت كسب نمره قبولي براي دواطلبان گواهينامه پايان دوره صادر مي شود .

صديقي معاون دانشگاه در ادامه گفت : از جمله نقاط قوت و بارز اين دوره تدريس سه دور آموزشي "مديريت اضطراب و بيان نافذ"،" نخبه پروري و خلاقيت در كودك و نوجوان" و "بكارگيري خدمات مشاوره براي معليمن" سازمان فني و حرفه اي بصورت همزمان بود كه شركت كنندگان در اين دوره علاوه بر گواهينامه دوره تعليم و تربيت و مهارتهاي تدريس پس از توفيق در آزمون اين دورس سه گواهينامه نيز از سازمان فني و حرفه اي دريافت خواهند نمود.

اين دومين دوره آموزشي ضمن خدمت و مهارتهاي تدريس مي باشد كه توسط مركز آموزشي ، فرهنگي سما است كه در شهرستان قاينات برگزار مي گردد.

 

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 18:45)