دانشجویان عزيز كليه اخبار و اطلاعات حوزه آموزشكده سما از طريق سايت اطلاع رساني خواهد شد.پس توصيه مي شود دانشجويان محترم با اين سايت در ارتباط باشند.


حوزه معاونت سما

پیوند های سایت

كانال اخبار و اطلاع رساني آموزشكده فني و حرفه اي سما قاينات

آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز618
mod_vvisit_counterاین هفته2416
mod_vvisit_counterهفته گذشته1904
mod_vvisit_counterاین ماه8139
mod_vvisit_counterماه گذشته11076
mod_vvisit_counterکل بازدیدها315371

در 20 دقیقه گذشته : 5
آی پی شما : 54.160.153.233
,
امروز : 03 اسفند 1396

آخرين بروزرساني سایت سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 17:29 انجام شده

modules/mod_iNowSlider/images/002.jpg
http://uupload.ir/files/r6wg_21000.jpg

                 

               

حوزه معاونت سما قاينات پس از استقبال و توفيقات بدست آمده در دبستان و پيش دبستاني هوشمند دخترانه سما به توفيق الهي پس از اخذ مجوزات لازم از آموزش و پرورش و سازمان سما ،دبستان و پيش دبستاني هوشمند پسرانه سما را از مهرماه راه اندازي خواهند نمود.

حجتي مديردبستان و پيش دبستاني هوشمند پسرانه سما اعلام داشت : اين دبستان هم اكنون در دوره اول ثبت نام نموده و ظرفيت كلاس اول پسرانه در طي مدت كوتاهي پس از شروع ثبت نام پر شده بطوري كه شرمنده برخي از والدين دانش آموز سال اول شديم و اميدواريم بتوانيم در سال آيند تعداد كلاس ها را براي سال اولي ها افزايش دهيم.

صديقي معاون دانشگاه و رئيس مركز آموزشي ، فرهنگي سما قاينات نيز در اين خصوص بيان داشت : مجموعه سما در سراسر كشور بعنوان بزرگترين مجموعه غيرانتفاعي به معني واقعي كه انتفاعي براي شخص يا اشخاص خاصي در حوزه سما نداشته و در راستاي رسالت عاليه آموزشي و فرهنگي خود به دنبال توسعه و تحول آموزشي بنا به توان و ظرفيت موجود سازمان در نقاط مختلف كشور مي باشد .

رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما در ادامه گفت : سما قاينات نيز در همين راستا به نوبه خود توانسته گامي هاي هرچند كوچك اما اساسي در زمينه آموزشي،فرهنگي و ورزشي در سطح شهرستان قاينات بردارد كه تاسيس مدرسه تخصصي ورزش براي اولين بار در استان ، پيش دبستاني دوزبانه ، دبستان پسرانه و همچنين فراهم شدن مقدمات راه اندازي پرديس آموزشكده فني و حرفه اي سما در زيركوه (حاجي آباد) از اول مهرماه 96 از جمله اين اقدامات مي باشد. كه اميداوريم با همراهي و همكاري والدين و مسئولين بتوانيم ثمره و نتايج پربار و مفيدي توام با رضايتمدي به هرماه داشته باشد.ان شاالله.

 

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 16:49)