آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز27
mod_vvisit_counterدیروز59
mod_vvisit_counterاین هفته158
mod_vvisit_counterهفته گذشته0
mod_vvisit_counterاین ماه938
mod_vvisit_counterماه گذشته3178
mod_vvisit_counterکل بازدیدها346986

در 20 دقیقه گذشته : 18
آی پی شما : 54.166.133.84
,
امروز : 07 فروردین 1398

آخرين بروزرساني سایت چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 08:59 انجام شده

حوزه معاونت سما قاينات پس از استقبال و توفيقات بدست آمده در دبستان و پيش دبستاني هوشمند دخترانه سما به توفيق الهي پس از اخذ مجوزات لازم از آموزش و پرورش و سازمان سما ،دبستان و پيش دبستاني هوشمند پسرانه سما را از مهرماه راه اندازي خواهند نمود.

حجتي مديردبستان و پيش دبستاني هوشمند پسرانه سما اعلام داشت : اين دبستان هم اكنون در دوره اول ثبت نام نموده و ظرفيت كلاس اول پسرانه در طي مدت كوتاهي پس از شروع ثبت نام پر شده بطوري كه شرمنده برخي از والدين دانش آموز سال اول شديم و اميدواريم بتوانيم در سال آيند تعداد كلاس ها را براي سال اولي ها افزايش دهيم.

صديقي معاون دانشگاه و رئيس مركز آموزشي ، فرهنگي سما قاينات نيز در اين خصوص بيان داشت : مجموعه سما در سراسر كشور بعنوان بزرگترين مجموعه غيرانتفاعي به معني واقعي كه انتفاعي براي شخص يا اشخاص خاصي در حوزه سما نداشته و در راستاي رسالت عاليه آموزشي و فرهنگي خود به دنبال توسعه و تحول آموزشي بنا به توان و ظرفيت موجود سازمان در نقاط مختلف كشور مي باشد .

رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما در ادامه گفت : سما قاينات نيز در همين راستا به نوبه خود توانسته گامي هاي هرچند كوچك اما اساسي در زمينه آموزشي،فرهنگي و ورزشي در سطح شهرستان قاينات بردارد كه تاسيس مدرسه تخصصي ورزش براي اولين بار در استان ، پيش دبستاني دوزبانه ، دبستان پسرانه و همچنين فراهم شدن مقدمات راه اندازي پرديس آموزشكده فني و حرفه اي سما در زيركوه (حاجي آباد) از اول مهرماه 96 از جمله اين اقدامات مي باشد. كه اميداوريم با همراهي و همكاري والدين و مسئولين بتوانيم ثمره و نتايج پربار و مفيدي توام با رضايتمدي به هرماه داشته باشد.ان شاالله.

 

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه, 16 شهریور 1396 ساعت 08:19)